Kullanım Koşulları

Bu web sitesinin erişimi ve sitenin kullanımı aşağıdaki şartlara tabidir. Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu şartları dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilir veya böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurabilirsiniz. Bu web sitesi faydalarizararlari.com olarak anılan isim tarafından geliştirilmiştir.

Bu web sitesindeki bilgiler yalnızca besinler ve insan sağlığı ile ilgili genel bilgiler içerir. Bu web sitesinde okuduğunuz bilgiler bir doktor tedavisi yerine geçmez. Faydalarizararlari.com da tıbbi hizmet ya da reçete sunulmaz. Buradaki bilgiler ancak bir tıbbi tavsiye olarak kabul edilmelidir. Bilgilerin kullanımı ile ilgili sorumluluk kullanıcının tamamen kendisine aittir. Başkalarının zarar görmesine yol açacak şekilde ihlal edilen bilgi ve bu zarardan doğacak herhangi bir sorumluluk karşısında faydalarizararlari.com mesul değildir.

Sağlıkla ilgili bilgiler gelişime dolayısı ile de değişime açıktır. Yapılan yayınlamalar her zaman revize edilebilir ve değiştirilebilir. Bu gibi güncellemeleri kullanıcı kullanıma devam ettiği sürece kabul etmiş sayılır.